Forum

Pro vytváření příspěvků a témat musíte být přihlášeni.

Informace k umístění do NP

Ahoj, aby nedošlo k menším nervíčkům zde je taková informačka jak jste se mohli ocitnout v NP atp.

Ochromoval si v modré zóně nebo na Questu! - Viděl jsem tě, nebo na tebe někdo poslal prokazatelný důkaz (video/screen, kde je v chatu Byl jsi ochromen!, ty na hráči co drží ochromovací hůl máš myš a je viditelné jeho jméno)

Zabíjel si na Questu! - Viděl jsem tě, nebo na tebe někdo poslal prokazatelný důkaz (video/screen, kde je v chatu "Jméno tě zasáhl!")

Provozoval jsi nějakou činnost a neodpovídal si na mé zprávy! - Neodpovídal si na mé zprávy, pokud si provozoval podezřelou činnost u které je možno být AFK. Tím jsou myšleny i akce, kdy tvé 2 a více účtů každý dělají něco jiného. Není tajemstvím, že je možno si zapnout účty na více počítačích, použít upravené clickery nebo makra.

Nespolupráce, nebo kazení Questu! - Viditelně si přišel kazit zábavu ostatním, nebo nemáš zájem se v Questu angažovat a stejně si přišel.

Nakupoval si nadměrné množství levných předmětů, aby si lagoval hru ostatním! - Viděl jsem tě, nebo na tebe někdo poslal prokazatelný důkaz (video/screeny s myší na hráči, padajícími předměty a předměty, které odvála vichřice)

Zabíjel si v NP! - Viděl jsem tě, nebo na tebe někdo poslal prokazatelný důkaz (video/screen s "Jméno tě zasáhl!" v chatu, včetně útočícího hráče na obrazovce)

Využil si toho, že spadl Fredyho systém a zabil si Řemeslníka v modré zóně! - Viděl jsem tě, nebo na tebe někdo poslal prokazatelný důkaz (video/screen s "Jméno tě zasáhl!" v chatu, včetně útočícího hráče na obrazovce)

Kdyby mě napadlo ještě něco přidám to sem.
Červeně vypsané situace jsou trestány většími tresty.
Pokud je hráč trestán opakovaně, každým porušením pravidel se rapidně zvyšuje výše trestu.

Důkazy mi můžete poslat na discordu (sdffdsfsd#0203) nebo na fejsbuku ti co ho mají.

Jakékoliv bugování bude resultovat automaticky v ban účtu.

Přesunout se na začátek